Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Domy na sprzedaż Koninko - Oferty sprzedaży domów

16 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

16 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

950 000 zł99,80 m² 9 519,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:184 m²

Dom składa się z: parteru salonu z jadalnią oraz wyjściem na taras - 24,3 m . otwartej kuchni na salon - 6,3 m . toalety - 1,8 m . komunikacji - 3,6 m . pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 185 000 zł121,45 m² 9 757,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

- brak podatku pcc przy pierwszym zakupie nieruchomości, - 0% prowizji dla Biura pośrednictwa - kompleksowa obsługa - Kredyt przy moim pośrednictwie zostanie szybko i sprawnie przeprowadzony.

Szczegóły ogłoszenia

1 185 000 zł121,45 m² 9 757,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł104,27 m² 6 128,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:249 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej w Koninku - 104,27 m Lokalizacja: blisko Poznania blisko natury doskonała komunikacja z miastem i jego atrakcjami Rozkład pomieszczeń: parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

680 000 zł104,42 m² 6 512,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Na sprzedaż polecam dom w zabudowie szeregowej (skrajny) w Koninku. Powierzchnia to ponad 104m! a w skład wchodzą parter: ustawna kuchnia 8,28m2 Salon: 33,5m2 Łazienka z miejscem na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 090 000 zł132,69 m² 8 290 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:341 m²

Z przyjemnością prezentuję ofertę pięknego, nowoczesnego jednorodzinnego domu wraz z tarasem zimowym, który jest idealną przestrzenią do wypoczynku przez cały rok, dzięki możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł84,98 m² 6 813,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:249 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej w Koninku - 84,98 m Lokalizacja: blisko Poznania blisko natury doskonała komunikacja z miastem i jego atrakcjami Rozkład pomieszczeń: parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 000 zł105 m² 6 371,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Poszukujesz dobrze zlokalizowanego domu z ogrodem niedaleko Poznania? Prezentujemy praktyczne i wygodne domy w zabudowie bliźniaczej, które zapewniają komfort życia na przedmieściach.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł100,30 m² 8 773,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:296 m²

Na sprzedaż skrajny segment szeregowca z 2023 roku, położony w spokojnej, rozwijającej się miejscowości Koninko , z szybkim dojazdem do Poznania. Do centrum Poznania dojedziesz samochodem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł84,98 m² 8 225,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:249 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej w Koninku - 84,98 m - wykończony pod klucz! Lokalizacja: blisko Poznania blisko natury doskonała komunikacja z miastem i jego atrakcjami Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł114 m² 8 156,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:333 m²

Ten nowoczesny bliźniak w Koninku (3km od granicy Poznania) został wykończony pod klucz przez renomowaną pracownię architektoniczną. Oferuje 113,9 m komfortowej przestrzeni, 5 pokoi, taras.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł240 m² 6 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:791 m²

Wolnostojący dom z garażem w bryle budynku, dużym tarasem i pięknym ogrodem w Koninku Jeśli szukasz komfortowego, w pełni wyposażonego domu, w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 000 zł124 m² 5 604,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Przedstawiamy niezwykłą ofertę: nowoczesna architektura, bliskość i doskonały dojazd do miasta. Koninko - zaraz za granicą Poznania. Obok Borówca i Szczytnik. Doskonały i szybki dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł157,89 m² 9 493,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:931 m²

Są domy, które od pierwszej chwili sprawiają wrażenie wygodnych do życia. Ten właśnie taki jest. Parterowy, nowoczesny dom z poddaszem użytkowym, położony w spokojnej części Koninka pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł178 m² 7 584,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:565 m²

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie szeregowej położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł120,88 m² 5 617,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:204 m²

Nowoczesny pięciopokojowy dom z garażem o metrażu 120 m sprzedajemy w stanie deweloperskim. Oznacza to, że klienci mogą według własnego uznania zaplanować aranżację ścian.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

Rynek pierwotny

599 000 zł89 m² 6 730,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Polecamy! W sprzedaży nowe domy w zabudowie bliźniaczej i szeregowej w Szczytnikach w cenie już od 539 000zł z ogrodami lub tarasami (60-145m2) Now w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Koninko +1 km

Rynek pierwotny

679 000 zł103,74 m² 6 545,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Polecamy! W sprzedaży nowe domy w zabudowie bliźniaczej i szeregowej w Szczytnikach z ogródkiem lub tarasem w cenie już od 539 000zł (64m2). Dom przedstawiony.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Koninko +1 km

Rynek pierwotny

539 000 zł71,60 m² 7 527,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Koninko +1 km

Rynek pierwotny

789 000 zł145,39 m² 5 426,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:78 m²

Polecamy! W sprzedaży nowe domy w zabudowie bliźniaczej i szeregowej w Szczytnikach w cenie już od 539 000zł (64m2). Dom przedstawiony w ofercie jest gotowy do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Koninko +1 km

Rynek pierwotny

669 000 zł86,92 m² 7 696,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Gorąca oferta - sprzedaż tylko U mnie - gotowy dom! Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc duży dom skrajny 87 m2 Z ogrodem 83m2- garaż / fotowoltaika / rekuperacja/ ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Koninko +1 km

Rynek pierwotny

Dom, ul. Choinkowa

Szczytniki

658 000 zł89,70 m² 7 335,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:257 m²

Brak podatku pcc i prowizji, faktura vat, rękojmia 5 lat. Możliwość wykończenia domu pod klucz! Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Koninko +1 km

1 300 000 zł149,40 m² 8 701,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:710 m²

Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży domu wolnostojącego z zagospodarowanym, dojrzałym ogrodem, zlokalizowanego na granicy Borówca i Kamionek, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Koninko +3 km

1 750 000 zł289,70 m² 6 040,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 521 m²

Szukasz domu dla swojej rodziny? Zależy Ci na dużym ogrodzie? A może chcesz połączyć funkcję mieszkalną i biurową w jednym budynku? Przedstawiam wyjątkowy, jasny i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Koninko +3 km

1 250 000 zł159,20 m² 7 851,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:495 m²

Na sprzedaż piękny dom wolnostojący 159 m2 z ogrodem, borówiec Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego, niezwykle zadbanego i nowocześnie urządzonego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Koninko +3 km

2 390 000 zł152 m² 15 723,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 138 m²

dla Biura! Brak podatku pcc przy zakupie pierwszej nieruchomości. Kredyt przy moim pośrednictwie zostanie szybko i sprawnie przeprowadzony. Serdecznie zapraszam do zakupu domu jednorodzinnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Koninko +3 km

Dom Borówiec

Borówiec

1 200 000 zł107 m² 11 214,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dzień dobry! Wyjątkowy dom w stylu vintage&old money z nowoczesnymi udogodnieniami Borówiec, okolice Poznania 107m2 + użytkowy strych I ogród 450m2 Na sprzedaż przytulny, dwupoziomowy.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Koninko +3 km

Willa z garażem

Borówiec

3 990 000 zł310,68 m² 12 842,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 025 m²

Polecam na sprzedaż wyjątkowy, klimatyczny, ale przede wszystkim funkcjonalny dom z duszą, położony w urokliwej okolicy Borówca, w jednej z najprężniej rozwijających się gmin.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Koninko +3 km

Rynek pierwotny

689 000 zł105 m² 6 561,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Polecamy! Nowe domy ( wariant z garażem lub bez ) W ofercie znajdują się pięciopokojowe domy o powierzchni od 104,86m2 do 127m2 z garażem. Wszystkie zaprojektowane są tak, by jak.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Koninko +3 km

Rynek pierwotny

789 000 zł127 m² 6 212,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Polecamy! Wygodne, nowe domy z garażem i ogrodem blisko centrum Poznania. Idealne miejsce dla osób pragnących mieszkać w nowoczesnym mieszkaniu i jednocześnie na tyle blisko centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Koninko +3 km

Rynek pierwotny

549 000 zł73 m² 7 520,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Osiedle na wzgórzu Cenisz sobie ciszę przedmieścia? Chcesz zamieszkać pół godziny drogi od Starego Rynku w Poznaniu? Na wzgórzu, z którego w kwadrans dotrzesz pieszo do lasu? "osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Koninko +3 km

680 000 zł48 m² 14 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:712 m²

Marzysz o miejscu, gdzie możesz odpocząć od zgiełku miasta, a jednocześnie mieć wszystko pod ręką? A może chcesz mądrze ulokować pieniądze? Na sprzedaż niewielki, przytulny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Koninko +3 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Skowronkowa

Koninko,wielkopolskie

609 000 zł85 m² 7 164,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Koninko

Koninko,wielkopolskie

695 000 zł124 m² 5 604,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

To już ostatni dostępny dom na osiedlu Wiosennym w Koninku - nie czekaj! Jeśli szukasz nowego domu, który jest już oddany do użytku i gotowy do wykończenia według Twojego stylu to jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Koninko,wielkopolskie

899 999 zł98 m² 9 226,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Rezerwacja do 31 marca 2026! - wynagrodzenie doradcy pokrywa sprzedający! Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą przytulnego oraz perfekcyjnie wykończonego lokalu w skrajnej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Koninko

Koninko,wielkopolskie

695 000 zł124 m² 5 604,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Koninko

Koninko,wielkopolskie

1 699 000 zł157 m² 10 822 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:931 m²

Nieruchomości Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Dom parterowy! Dostępny od zaraz. Powierzchnia domu: 157 m2 Dodatkowo wiata garażowa na 2 samochody Działka: 931 m Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Koninko

Koninko,wielkopolskie

1 699 000 zł157 m² 10 821,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:931 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Koninko

Koninko,wielkopolskie

1 699 000 zł157 m² 10 822 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:931 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Koninko,wielkopolskie

1 100 000 zł99 m² 11 099,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:184 m²

- wynagrodzenie doradcy pokrywa sprzedający! Serdecznie polecam ofertę komfortowego, trzykondygnacyjnego domu jednorodzinnego w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 99,10.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij